







102 ₴
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Двошарова сидушка ALU 12L товщиною 1,2см трохи збільшена в розмірах по відношенню до більшості сидушок. Вона чудово підійде для пікніка на природі та сімейного відпочинку біля багаття. Сидіння ALU 12L легке і зручне, має відмінні теплоізолюючі характеристики, завдяки чому виключається ризик переохолодження від перебування на землі.
Сидіння виготовлено з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації. Сидушка додатково має відбиваюче покриття.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: червоний, жовтий, зелений, фіолетовий
Покриття: лавсан
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 440 х 290 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: двошарова
Примітка: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 29 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 44 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |