








55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Виконані з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 10 мм
Колір: фіолетово-сірий, зелено-сірий, червоно-сірий, синьо-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 26.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |