



103 ₴
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка IZOLON Тревел 9 (360х265x9) - виготовлені зі спіненого поліетилену для сидіння в будь-якому місці і на будь-якому грунті. Захистить одяг від забруднення, а вас від промерзання. Зроблена з еластичного матеріалу "ІЗОЛОН" з гумкою і засувкою типу "фастекс" для зручної фіксації та регулювання. Незамінний аксесуар туриста в будь-якій подорожі, будь то серйозна експедиція або просто виїзд на природу.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 360х265х9мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів:одношарова
Примітка: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 г |
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 9 мм |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |