


137 ₴
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Товщина: 35 мм
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Матеріал: спінений поліетилен
Щільність, кг / м3: 25
Комплектація: з фастексом і резинкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 26.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 35 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |