







152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Килимок IZOLON Спорт 5 виготовлений із високоякісних матеріалів.
Килимок – виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, зайнятий фітнесом та чудово підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло та комфортно.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: Жовтий, червоний.
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 500 х 5 мм
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: Одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 5 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |