



367 ₴
Килимок Camping 8 - улюблений туристичний килимок для активних людей, які не уявляють своє життя без природи, без подорожей і відпочинку. Призначений для кемпінгу, відпочинку, туризму. Не схильний до впливу морської води, довговічний, гігієнічно і екологічно безпечний.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: жовтий, червоний, синій, фіолетовий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 600 х 8 мм
Щільність, кг / м3: 33
Вага: 280 гр.
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 280 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 8 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |