



510 ₴
Універсальний килимок Tourist 8, має підвищену щільність, що дозволяє використовувати його майже всюди. Найкраще підійде для професійного туризму, а також для занять йогою, фітнесом та спортом. Виготовлений з високоякісного матеріалу, екологічно чистий, приємний на дотик, легко миється, не вбирає вологу і має підвищені теплоізоляційні характеристики.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Материал: вспененный полиэтилен
Цвета: жовто-фіолетовий, бірюзово-фіолетовий, синьо-жовтий, червоно-синій, фуксія-синій, блакитно-фіолетовий
Температурный режим: от -60 до +80 ° С
Размеры: 1800 х 600 х 8 мм.
Плотность, кг / м3: 50
Вес: 430 гр.
Количество слоев: двухслойный
Срок годности: неограничен
Товар не подлежит обязательной сертификации
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 8 мм |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |