
74 ₴
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий килимок-пазл являє собою плитки з ЕВА (етиленвінілацетат - спінений мікропористий полімер, высокоупругий, еластичний, легкий матеріал), які стикуються один з одним за допомогою зачепів "ластівчин хвіст". Для укладання не потрібно ніяких спеціальних монтажних інструментів. Впорається з килимками пазлами зможе навіть дитина.
Детский мат-татами является идеальным покрытием для благоустройства и дизайна помещения, создания комфорта и уюта дома, в офисе, на даче, в детских садах и везде, где ступает нога человека! Этот коврик-пазл идеально подходит для детских комнат в домах и в различных детских учреждениях, т.к. является теплым и мягким.
Имеет ряд преимуществ:
простота монтажа: быстро и легко укладывается в нужную конфигурацию и так же легко разбирается;
безопасность для здоровья;
покрытие стойко к бытовой химии и влаге, легко чистится, моется, поддаётся дезинфекции;
стойкость к воздействию влаги;
тривалий термін експлуатації;
привабливий зовнішній вигляд;
* може мати не дуже виражений запах матеріалу, який швидко вивітрюється, або можна промити поверхню пазла мильним розчином
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного покриття | Одношарове |