

97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Зручне сидіння для подорожей підвищеної щільності «Тревел» є ідеальним рішенням для тих, хто цінує комфорт під час активного відпочинку. З цим легким і компактним аксесуаром ваш відпочинок на природі стане комфортнішим.
Сидушка, виготовлена з пінополіетилену високої щільності - цей матеріал має відмінні ізоляційні властивості від холоду та вологи, забезпечуючи максимальний комфорт під час відпочинку на природі та туристичних походах.
Сидушка захистить ваш одяг від забруднення, а вас від промерзання та жорсткої незручної поверхні. Тревел» оснащена кріпленням на пояс у вигляді гумки із клямкою типу "фастекс" для зручної фіксації та регулювання. Незамінний аксесуар туриста в будь-якій подорожі, будь то серйозна експедиція або просто виїзд на природу.
"Тревел" - це не просто сидіння, це надійний супутник у ваших пригодах, що забезпечує вам комфорт навіть у найекстремальніших умовах. дозвольте собі розслабитися та насолодитися кожним моментом вашого туристичного досвіду.
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: червоний
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 350х265х9мм
Щільність, кг/м3: 50
Кількість шарів: одношарова
Комплектація: з фастексом та гумкою
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 26.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 9 мм |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Колір | Червоний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |