


91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Драйв 12 має підвищену щільність, що дозволяє використовувати її при товщині 12 мм майже скрізь. Підійде як для професійного туризму, так і для повсякденного використання. Виготовлена з високоякісного матеріалу, екологічно безпечна, двошарова, приємна на дотик, легко миється, не вбирає вологу та володіє підвищеною теплоізоляцією. Вам завжди буде тепло, затишно і комфортно сидіти на холодною, вологою і брудної поверхні.
Властивості:
Матеріал: фізично зшитий поліетилен
Кольори: жовтий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 360 х 300 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 40
Вага: 70 гр
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 40 кг/м3 |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |