



563 ₴
539 ₴
Килимок ЗСУ товщиною 16мм має відмінні теплоізоляційні і вологовідштовхувальні властивості та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах. Завдяки підвищеній міцності матеріалу, що використовується, каремат є досить міцним і зносостійким.
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій, а також як теплоізоляційний шар під спальний мішок.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві стяжки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800 х 600 х 16 мм.
Щільність, кг/м3: 50
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації"
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 880 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 16 мм |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Колір | Чорний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |