


331 ₴
Килимок Карпати 10 виготовлений з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Килимок виготовлений як професійна, комфортна, легка і зручна польова річ. Може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження і снайперських позицій. Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800х700х10 мм.
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 315 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 70 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |