

331 ₴
288 ₴
Каремат Карпати має товщину 15мм. Він може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій. Також каремат має гарні теплоізоляційні та вологовідштовхувальні властивості, тому він відмінно підійде для використання в якості теплоізоляційного шару в наметі між сирим грунтом і спальним мішком.
Килимок Карпати 15 виготовлений з високоякісного спіненого поліетилену і ідеально підходить для щоденної експлуатації в польових умовах.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800х500х15 мм.
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 338 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 15 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |