

60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Комфорт 12 товщиною 1,2см має гарну теплоізоляцію, відмінно підійде для військових у польових умовах, байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Сидушка оснащена зручним кріпленням на пояс за допомогою гумки з надійною клямкою типу фастекс. Вона досить м'яка та комфортна і згладжує всі нерівності під сидінням.
Виготовлена як для професіоналів, так і для аматорів активного відпочинку. Відмінно підходить для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Сидушка виготовлена з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Щільність, кг/м3: 25
Комплектація: з фастексом та гумкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Довжина | 33 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 12 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |