


338 ₴
Килимок Драйв 10 виготовлений з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок виготовлений як професійна, комфортна, легка і зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і прекрасно підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло і комфортно.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: кольоровий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 600 х 10мм
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |