





390 ₴/набір
317 ₴/набір
Килимок Форест 8 - найкраще рішення для військових, любителів риболовлі, полювання і відпочинку на природі. Зробіть приємний сюрприз близькій людині або другу, веде активний спосіб життя - подаруйте камуфляжний килимок, підкресліть його чоловічу індивідуальність.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки. Сидушка оснащена гумкою на пояс з надійною клямкою фастекс.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий, декорований плівкою з камуфляжним малюнком
Розміри: Каремат 1800 х 500 x 8 мм + Сидушка 350х265х8мм
Щільність, кг / м3: 33
Вага: 240гр
Кількість шарів: одношаровий з пет покриттям Камуфляж
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 240 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Сидіння | 35х26,5см |
| Каремат | 180х50см |