


493 ₴/набір
439 ₴/набір
Килимок та сидіння виготовлені з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Килимок може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій. Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки. Сидушка оснащена резинкою на пояс із клямкою фастекс. Пристебнувши сидіння на пояс, вона готова до використання в будь-який момент, а також економиться місце в основному спорядженні.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: Каремат-1800х600х16мм; Сидушка - 350х265х15мм
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 320 г |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Сидіння | 350х265х15мм |
| Каремат | 1800х600х16мм |