


121 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка "Торнадо 16" - це універсальна сидушка, яка вкрай необхідна в польових умовах ,як військовим професіоналам, правоохоронцям, так і мисливцям, рибалкам, мандрівникам, любителям відпочинку на природі. Польова сидіння "Торнадо 16" компактна та легка. Вона не займе багато місця у складі польового спорядження, але зробить перебування за умов дикої природи комфортнішим. Виготовлено сидіння з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 400 х 300 х 16 мм
Щільність, кг / м3: 33
Вага: 75 гр.
Кількість шарів: одношарова
Примітка: з фастексом і резинкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 75 г |
| Довжина | 40 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |