









99 ₴
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Обирайте Сидіння Комфорт для кращого облаштування вашого активного способу життя. Сидушка Комфорт буде найкращим супутником у туристичних походах та активному відпочинку на природі!
Сидушка Комфорт - це невід'ємний аксесуар для тих, хто цінує комфорт та надійність під час активного відпочинку на природі та туристичних походів.
Сидушка товщиною 2см має гарну теплоізоляцію, відмінно підійде як для дорослих так і дітей. Сидушка оснащена зручним кріпленням на пояс - гумка з надійною клямкою типу "фастекс". Вона досить м'яка та комфортна і згладжує всі нерівності під сидінням. Сидушка не вбирає вологу. Добре піддається очищенню від забруднень. Відмінно підходить для сидіння на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Сидушка виготовлена з якісного еластичного пінополіетилену.
Основні переваги:
Колір: сіро-жовто-синій, сіро-жовтий, сіро-синій
Щільність, кг / м3: 25
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 65 г |
| Довжина | 35 см |
| Кількість шарів | Чотиришарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26.5 см |