


149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Комфорт 35 товщиною 3,5см має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для військових у польових умовах, байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Сидушка оснащена зручним кріпленням на пояс за допомогою гумки з надійною клямкою типу фастекс. Вона досить м'яка та комфортна і згладжує всі нерівності під сидушкою.
Виготовлена як для професіоналів, так і для аматорів активного відпочинку. Відмінно підходить для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Сидушка виготовлена з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 35 мм
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Матеріал: спінений поліетилен
Щільність, кг/м3: 25
Комплектація: з фастексом та гумкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 110 г |
| Довжина | 36 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |