









239 ₴
Килимок Спорт 8 виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і чудово підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло та комфортно.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: жовто-зелений, жовто-синій, жовто-червоний, синьо-зелений, червоно-зелений
.
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800 х 500 х 8 мм
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 225 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |