




829 ₴
Пропонуємо до вашої уваги аркуші ЄВА по уцінці. З цього матеріалу ми робимо татаміі, листи з дефектами (дрібні подряпини, переходи кольору, вкраплення фарби іншого кольору в основний колір, дрібні тріщини), які ми не можемо використовувати для виробництва татамі відмінно зарекомендували себе як уловлювачі для стріл і активно використовуються секціями і федераціями лучного спорту. Завдяки еластичності та щільності матеріалу в 70кг/м3 ці листи активно використовуються як стрілоуловлювачі в лучному виді спорту.
Характеристики:
Материал: ЕВА (етиленвінилацетат)
Розміри: 100х100х3см
Колір: чорно-сірий
Щільність: 70 кг/м.куб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 3 см |
| Ширина | 100 см |