









545 ₴
470 ₴
Татамі з уцінкою мають незначні дефекти у вигляді подряпин, тріщин, вкраплення фарби, переходу одного кольору в інший які не впливають на основне використання товару, можуть мати незначні розбіжності по товщині. Приклади приблизних дефектів відображені на фото. Так як татамі мають дві робочі сторони, їх можна укладати пошкодженою стороною вниз.
Кольори сторони без дефектів: жовтий, синій, сірий, червоний, чорний, коричневий, бежевий, зелений
Професійне підлогове покриття татамі для спортзалів, тренажерних залів, спортивних установ. Ідеальне покриття для серйозних видів спорту: єдиноборств, гімнастики, акробатики. Головна відмінність від звичайних татамі - товщина покриття. Що не мало важливо для спорту. Так як. має гарну тепло - і шумоізоляцію.
Має ряд переваг:
Щільність: 70 кг/м3
Вага 1шт: 2,1 кг
Коефіцієнт теплопровідності: 0,031-0,048 Вт/м. До
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |