



182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Каремат Карпати 8 - може використовуватись як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій. Також каремат має хороші теплоізоляційні та вологовідштовхувальні властивості, тому він відмінно підійде для використання в якості теплоізоляційного шару в наметі між сирим грунтом і спальним мішком.
Килимок Карпати 8 виготовлений з високоякісного спіненого поліетилену та ідеально підходить для щоденної експлуатації в польових умовах.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: олива, хакі
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800х600х8 мм.
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 216 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 60 см |