





353 ₴
308 ₴
Додайте додатковий комфорт у свої пригоди на природі зі спортивним карематом "Комфорт". Цей тришаровий каремат виготовлений спеціально для туризму та відпочинку, забезпечуючи ідеальне поєднання тепла та м'якості у будь-якій ситуації. Ідеально підходить для кемпінгу, походів, пікніків та інших видів активного відпочинку на природі. Міцний матеріал забезпечує довговічність та надійність у будь-яких умовах. Тришарова структура каремату забезпечує оптимальну теплоізоляцію і пом'якшення нерівностей поверхні. Легкий та компактний дизайн. Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Не відмовляйте собі в комфорті навіть далеко від дому - вибирайте спортивний каремат "Комфорт" для своїх пригод на свіжому повітрі.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: червоно-сірий, синьо-сірий, сіро-жовтий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800х600 х10 мм.
Щільність: 25 кг/м3
Кількість шарів: тришаровий
Термін придатності: не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 60 см |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |