





273 ₴
Килимок Привал 8 виготовлений з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок виготовлений як професійна, комфортна, легка і зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і прекрасно підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло і комфортно.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: зелено-червоний, зелено-фіолетовий, червоно-фіолетовий, красный
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 550 х 8 мм
Щільність, кг / м3: 33
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 430 г |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 55 см |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |