



363 ₴
Килимок Привал 12 виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і чудово підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло та комфортно.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: синьо-сіро-фіолетовий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800х500х12 мм.
Щільність, кг/м3: 33
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 430 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 50 см |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |