



103 ₴
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Камуфляжна Сидушка Форест 8 - відмінно підійде для військових у польових умовах, рибалок, мисливців, мандрівників . Вона оснащена кріпленням на пояс у вигляді гумки та має зручну клямку-фастекс. Пристебнувши сидушку на поясі, вона завжди готова до використання і не займає зайвого місця у складі основного спорядження. Сидушка зробить перебування в екстремальних похідних умовах більш комфортним та зручним. Вона досить компактна і легка, з одного боку, декорована плівкою з камуфляжним принтом.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: сірий або хакі, декорований плівкою з камуфляжним малюнком
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 350 х 265 x 8 мм
Щільність, кг/м3: 33
Вага: 50 гр
Кількість шарів: одношаровий
Комплектація: з фастексом і резинкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 26 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 8 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |