


76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка "Карпати 12" - це універсальна сидушка, яка вкрай необхідна в польових умовах як військовим професіоналам, правоохоронцям, так і мисливцям, рибалкам, мандрівникам, любителям відпочинку на природі. Польова сидіння "Карпати 12" компактна та легка. Вона не займе багато місця у складі польового спорядження, але зробить перебування за умов дикої природи комфортнішим. Виготовлено сидіння з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Характеристики:
Материал: вспененный полиэтилен
Колір: сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 350 х 295 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 25
Вага: 66 гр
Кількість шарів: одношарова
Комплектація: з фастексом і резинкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 29.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |