






88 ₴
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка ALU 12 товщиною 1,2см двошарова і додатково має відбиваюче покриття. Вона відмінно підійде для пікніка на природі та сімейного відпочинку біля багаття. Сидушка ALU 12 легка і зручна, має відмінні теплоізолюючі характеристики, завдяки чому виключається ризик переохолодження від перебування на землі.
Сидушка виготовлена з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Характеристики:
Колір: Сірий
Матеріал: спінений поліетилен
Покриття: лавсан
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 360 х 300 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів: двошарова
Комплектація: гумка з фастексом (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 35 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Ширина | 29.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |