









98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Привал 16 виготовлена з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації як для професійного, так і особистого використання. Ця комфортна, легка та зручна річ може використовуватись для туризму, пікніка, на риболовлі, полюванні, городі та на пляжі. Вам завжди буде тепло, затишно та комфортно сидіти на холодній, вологій та брудній поверхні.
Властивості:
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: жовто-синя, зелено-фіолетовий, синьо-фіолетовий, синьо-зелений, червоно-зелений, червоно-фіолетова, зелена, фіолетова, червона
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 450 х 300 х 16мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів: двошаровий
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 72 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 29 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 44 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 16 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |