






45 ₴
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка "ВЕДМЕДИК" Привал ALU 8 (250x200x8 мм) - відмінне рішення для пікніка, відпочинку на природі або на пляжі, ігор у пісочниці. Тепер і Ваша дитина сидітиме з комфортом у будь-яких умовах: будь то холодна та волога земля, мокрий пісок, гарячий та запилений асфальт тощо.
Сидушка Привал ALU 8 легка і зручна, зроблена у формі ведмедика, дитячого розміру 25 х 20 см, має відмінні теплоізолюючі характеристики завдяки покриттю, що відображає.
Виготовлено сидіння з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: синій, помаранчевий, зелений, рожевий, жовтий, сірий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 250 х 200 х 8 мм
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: одношарова+покриття
Примітка: з фастексом та гумкою
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 20 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 8 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |