




99 ₴
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Комфорт 20 (350х265х20 мм) має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для використання у польових умовах, байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Сидушка оснащена зручним кріпленням на пояс за допомогою гумки з надійною клямкою типу фастекс. Вона досить м'яка та комфортна і згладжує всі нерівності під сидінням.
Сидушка виготовлена як для професіоналів, так і для любителей активного відпочинку. Відмінно підходить для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Виготовлена з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 20 мм
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Матеріал: спінений поліетилен
Щільність, кг / м3: 25
Комплектація: з фастексом і резинкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 65 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 26.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 20 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |