


74 ₴
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Виконані з матеріалу Izolon Base підвищеної щільності 50 кг / м3 (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 10 мм
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 55 г |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Тип килимка | Сидушка |
| Стан | Новий |