






317 ₴
Килимок Optima Light - пружний і еластичний килимок ідеально підійде, як для пікніка, так і для занять спортом. Доступне кожному якість дозволить оцінити його переваги на відпочинку з сім'єю і на тренуваннях. Представлений в декількох кольорах - обирайте на свій смак.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Матеріал:
Характеристики: спінений поліетилен
Кольори: червоний, синій, жовтий, помаранчевий, зелений
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 600 х 8 мм
Щільність, кг/м3: 33
Вага: 280 гр
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 280 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 см |