







515 ₴
Спортивний килимок для фітнесу та йоги Yoga Master - модель, що оптимально поєднує в собі необхідні для занять йогою якості з практичністю у використанні за досить доступною вартістю. Не дарма йому дали багатозначну назву Майстер Йоги. Килимок Yoga Master для занять йогою, виготовлений із пінополіетилену IZOLON, який забезпечує приємні тактильні відчуття, має не слизьку поверхню, добре відновлюватись після навантажень.
Килимок Yoga Мaster можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці, має чудові експлуатаційні та антибактеріальні властивості, не вбирає вологу та бруд, добре миється водою та будь-якими гігієнічними засобами.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: червоний, жовтий, синій
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800 х 600 х 5 мм.
Щільність, кг/м3: 66
Вага: 270 гр.
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 270 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 60 см |