







179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Килимок для занять спортом. Ідеально підійде як для групових занять у фітнес-залах, так і для індивідуальних тренувань. Дуже легкий і зносостійкий. Виконаний у яскравих кольорах. Ідеальний для дитячого дозвілля на природі. Каремат легко миється, не вбирає вологу, захистить вашу дитину від холодної поверхні. Килимок не має яскраво-вираженого запаху та безпечний для дітей.
Ідеальне поєднання ціни та якості!
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: жовтий, бірюзовий, фіолетовий, червоний, зелений, фуксія, волошка, барбі
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1400 х 500 x 5 мм
Щільність, кг/м3: 33
Вага: 240 гр
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 240 г |
| Довжина | 140 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |