



1 045 ₴
Спортивний килимок для фітнесу і йоги Yoga Asana - модель, що оптимально поєднує в собі необхідні для занять йогою якості з практичністю у використанні. Килимок Yoga Asana для занять йогою, виготовлений з пінополіетилену, який забезпечує приємні тактильні відчуття, має не слизьку поверхню, добре відновлюватися після навантажень.
Килимок Yoga Asana можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, володіє чудовими експлуатаційними властивостями, не вбирає вологу і бруд, добре миється водою і будь-якими гігієнічними засобами.
Основна відмінність даного килимок для занять йогою - наявність внутрішнього армуючого текстильного шару.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: червоний, жовтий, синій
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 600 х 4 мм,
Щільність, кг / м3: 66
Вага: 270 гр.
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 270 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |