


364 ₴
Привабливі функціональні особливості, доступна кожному вартість, витончений тематичний дизайн і висока якість - все те, чому віддають перевагу любителі відпочинку на природі.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: синій, декорований плівкою з малюнком
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 550 x 8 мм
Щільність, кг / м3: 33
Вага: 260 гр
Кількість шарів: одношаровий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 55 см |