




210 ₴
Килимок Спортик 10 виготовлений з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок виготовлений як професійна, комфортна, легка і зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і прекрасно підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло і комфортно. Кольори: зелений, жовтий, синий, червоний.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: червоно-фіолетовий,жовто-синій,червоно-синій, жовто-зелений.
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1400 х 500 х 10мм
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 195 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |