





386 ₴
Завдяки матеріалу підвищеної щільності (50 кг / м3) каремат Тревел 9 відмінно виконує свою технічні функції, такі як гарна теплоізоляція, захист від вологого холодного ґрунту, а також довговічний і зручний у використанні. Легко миється та очищається від забруднень. Килимок виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок Тревел 9 - професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і чудово підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло та комфортно.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольору: Фіолетовий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 500 х 9 мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 405 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 9 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 50 см |