




416 ₴
Килимок ЗСУ 10 виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах. Завдяки підвищеній міцності матеріалу, що використовується, каремат є досить міцним і зносостійким.
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки. Також можна додатково придбати: гумки - https://.in.ua/p533425895-rezinka-dlya-karemata.html або стяжки - http:// https://.in.ua/p533426224-styazhka-dlya-karemata.html
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: чорний
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1900 х 600 х 10 мм.
Щільність, кг/м3: 50
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 590 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |