


190 ₴
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий килимок-пазл є плитками з ЕВА (етиленвінілацетат - спінений мікропористий полімер, високопружний, еластичний, легкий матеріал), які стикуються один з одним за допомогою зачепів "ластівчин хвіст". Для укладання не потрібно ніяких спеціальних монтажних інструментів. Впорається з килимками пазлами зможе навіть дитина.
Дитячий мат-татамі є ідеальним покриттям для благоустрою та дизайну приміщення, створення комфорту та затишку будинку, в офісі, на дачі, у дитячих садках та скрізь, де ступає нога людини! Цей килимок-пазл ідеально підходить для дитячих кімнат у будинках та різних дитячих закладах, так як є теплим та м'яким.
Має низку переваг:
Характеристики:
Довжина: 50 см
Ширина: 50 см
Товщина: 1 см
У комплекті: заглушки для пазлів (окантування на 3 сторони)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного покриття | Одношарове |