




1 488 ₴
1 150 ₴
Професійне підлогове покриття татамі для спортзалів, тренажерних залів, спортивних установ. Ідеальне покриття для серйозних видів спорту: єдиноборств, гімнастики, акробатики. Головна відмінність від звичайних татамі - товщина покриття. Що не мало важливо для спорту. Т. к. має гарну тепло - і шумоізоляцію.
Має ряд переваг:
Плотность: 70 кг/м³
Вес 1шт: ок 3 кг
Коэффициент теплопроводности: 0,031-0,048 Вт/м.К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |