

266 ₴
236 ₴
Каремат Карпати 12 - може використовуватись як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій. Також каремат має хороші теплоізоляційні та вологовідштовхувальні властивості, тому він відмінно підійде для використання в якості теплоізоляційного шару в наметі між сирим грунтом і спальним мішком.
Килимок Карпати 12 виготовлений з високоякісного спіненого поліетилену та ідеально підходить для щоденної експлуатації в польових умовах.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Материал: вспененный полиэтилен
Цвета: серый тисненый
Температурный режим: от -60 до +80 ° С
Размеры: 1800х500х12 мм.
Плотность, кг / м3: 25
Количество слоев: однослойный
Срок годности: неограничен
Товар не подлежит обязательной сертификации
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 270 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |