



363 ₴
317 ₴
Каремат Карпати має товщину16мм. Він може використовуватись як мат для стрілецьких тренувань або для обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій. Також каремат має хороші теплоізоляційні та вологовідштовхувальні властивості, тому він відмінно підійде для використання в якості теплоізоляційного шару в наметі між сирим грунтом і спальним мішком.
Килимок Карпати 8 виготовлений з високоякісного спіненого поліетилену та ідеально підходить для щоденної експлуатації в польових умовах.
Характеристики:
Материал: вспененный полиэтилен
Цвета: серый тисненый
Температурный режим: от -60 до +80 ° С
Размеры: 1800х500х16 мм.
Плотность, кг / м3: 25
Количество слоев: однослойный
Срок годности: неограничен
Товар не подлежит обязательной сертификации
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Товщина | 16 мм |
| Вага | 360 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |