





395 ₴
348 ₴
Килимок Форест 8 - найкраще рішення для військових, любителів риболовлі, полювання та відпочинку на природі. Зробіть приємний сюрприз дорогій людині чи другу, яка веде активний спосіб життя - подаруйте камуфляжний килимок, підкресліть його чоловічу індивідуальність.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сірий, декорований плівкою з малюнком камуфляжу
Розміри: 2000 х 550 x 8 мм
Щільність, кг/м3: 33
Вага: 260 гр
Кількість шарів: одношаровий з пет покриттям Камуфляж
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 8 мм |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Ширина | 55 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |