




92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Комфорт 30 товщиною 3см має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для військових у польових умовах, байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Сидушка оснащена зручним кріпленням на пояс за допомогою гумки з надійною клямкою типу фастекс. Вона досить м'яка та комфортна і згладжує всі нерівності під сидінням.
Виготовлена як для професіоналів, так і для аматорів активного відпочинку. Відмінно підходить для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Сидушка виготовлена з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Щільність, кг / м3: 25
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 85 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Довжина | 33 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Ширина | 25 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |