


58 ₴
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Карпати 10 (350х250х10) – це універсальна сидушка, яка вкрай необхідна в польових умовах як військовим професіоналам, правоохоронцям, так і мисливцям, рибалкам, мандрівникам, любителям відпочинку на природі. Польова сидіння Карпати 10 компактна та легка. Вона не займе багато місця у складі польового спорядження, але зробить перебування за умов дикої природи комфортнішим. Виготовлена з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Сірий колір
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 350 х 250 х 10 мм
Щільність, кг/м3: 25
Вага: 30 гр
Кількість шарів: одношарова
Комплектація: з фастексом та гумкою (колір гумки може відрізнятися від кольору на фото, можливий варіант у кольорі олив)
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 25 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |