



316 ₴
Каремат "Карпати" - ідеальний вибір для використання у польових умовах. Килимок виготовлений з високоякісного спіненого поліетилену, він легкий і водночас міцний та зносостійкий. Його можна використовувати як для тренувань, так і для обладнання місця для сну та спостережних пунктів. Маючи чудові теплоізоляційні та вологовідштовхувальні властивості, каремат також відмінно підходить для використання в наметі, забезпечуючи додатковий рівень теплового захисту між сирим грунтом і спальним мішком.
Каремат "Карпати" легкий в обслуговуванні та ідеально підходить для щоденного використання у польових умовах. У комплекті йдуть дві гумки для легкості транспортування та зберігання. Цей каремат також чудово підходить для використання під спальний мішок, забезпечуючи додатковий комфорт під час відпочинку чи сну. Забезпечте собі зручність та надійність у будь-яких умовах із карематом "Карпати".
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: сірий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800х600х12 мм.
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 280 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |